Siemka!Dzisiaj finał mistrzostw świata 2010.Grają Hiszpania-Holandia,myślę,że wygra Hiszpania choć będzie ciężko. Holandia to bardzo dobre państwo w piłce nożnej i myślę,że nie dadzą się wykiwać(przegrać). Choć ja obstawiam 2:1 na Hiszpanie. Dzisiaj napiszę jak się skończy mecz.
Dziwi mnie tylko jedno,że nie przeszli do finału:Brazylia,Argentyna,Anglia,Francja czy Włochy.To bardzo dobre państwa,bardzo dziwiło mnie to jak Niemcy zjechali Anglię 4:1,a Argentynę 4:0.
Moja tabela :
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy
niedziela, 11 lipca 2010
wtorek, 6 lipca 2010
Klasyki Nintendo w Lidlu

Od 8 lipca będzie można kupić klasyka Nintendo Mini Classics malutkie konsolki wyprodukowane przez Nintendo, na których grać można w klasyczne tytuły tego producenta.
Każda konsolka to jedna gra, każda ma także wbudowany zegar z budzikiem. Według strony Lidla dostępnych będzie ich 5 do wyboru. Brak niestety informacji, jakie konkretnie gry będę zawierać. Cena - 22.99 zł, całkiem atrakcyjna.
Będziecie kupować?
sobota, 3 lipca 2010
Kolekcja gier
Witam dzisiaj wam przedstawię moją kolekcję gier. Za kilka dni zrobię zdjęcia i dodam tu, a jak narazie posiadam. Na Xboxa 360 posiadam : Alan Wake EK, Sniper Ghost Warrior,eragon,cod4,tekken 6, guitar hero world tour,fantastyczną czwórkę, Sega SuperStars Tennis, TMNT, Pure,Lego Batman,Lego Indiana Jones, Kung Fu Panda, Viva Pinata,Viva Pinata Party Animals, Fifa Street, Fallout 3 EK, Gears of War, Gears of War 2, NFS Undercover, NBA 2K7, Smackdown vs. Raw 2007, Fifa 07, Just Cause,Dead Rising, Rainbawa Six Vegas, COD 3, TC GRA 2, TC GRA 1, NHL 08, Splinter Cell, NBA 2K6, Fifa World Cup Germany 2006. No i to wszystko mam na Xboxa 360. Teraz PS3 : Assassin's Creed 2 ,BBC 2 ,FNR4 ,Tom Clancy's H.A.W.X,COD MW 2,Fifa 09,Fifa 10 ,PES 2010,Uncharted 2 ,Killzone 2 ,NBA 2K10,Motor Storm,2010 Fifa World Cup South Africa. No i to na wszystko co mam na PS3. Teraz na PS2 : Sing star - hity na czasie stan ,Eye toy - play sports,SKI Jumping 2006,Resident Evil 4 limited edition,Rocky,Rayman Revolution,Hitman 2 Silent Assassin,Tekken 5 ,Sonic Riders ,Quake III Revolution,GTA SA w pudełku bez okładki,Pride w pudełku bez okładki ,The Geteway bez okładki ,60 verbatim i innych w pudełkach papierowych ,25 verbatim w pudełkach z okładkami. No i to wszystko co posiadam na PS2. Teraz na PSX'a: March Madness 2000,Mortal Kombat,Pandemonium 2,Rayman, Xena 2,Driver Final 2,BIIOD LINESM The Bronstream Sago,The Mummy, World'a Scariest Polixw Chases razy 2, micro machines v3, 59 dem, 62 dema,Medal of Honor Underground,Armorines in progect swarm,NBA LIVE 2000, Eternal Eyes, euro demo 42, Thes of the Air, Medal of Honor, Championship Motocross,Jakaś nawalanka, V-Rally 2, Harry Poterr. No i to wszystko co mam na PSX'a, ale pewno i tak kolekcja gier się powiększy. Teraz PSP: Tekken DR, Pac man, God of War,PoP zapomniane pieski czasu i jeszcze jakieś 30 gier. No i to wszystko co mam na PSP. No i PC: na pc mam dużo gier,więc nie opłaca mi się ich wymieniać jak będę robił zdjęcia to pokaże. No,cóż,ale to jest moja kolekcja,ale na pewno się powiększy!
środa, 30 czerwca 2010
Gry z Saturna powrócą na PS3 i 360?

Sega rozważa zrobienie portów gier z Saturna na PlayStation Network i Xbox LIVE Arcade. Jak dotąd otrzymywaliśmy raczej gry z Mega Drive, a niedawno zapowiedziano kilka tytułów z Dreamcasta, dlaczego więc Saturn był do tej pory pomijany?
Yosuke Okunari z Segi mówi prosto z mostu:
Jeśli spojrzysz globalnie, to zobaczysz, że Genesis i Dreamcast są dobrze znane, ale Saturn już nie. W tym okresie poza Japonią bardzo popularne były PlayStation i Nintendo 64, jeśli mam być szczery Saturn nie był sukcesem.
sobota, 26 czerwca 2010
Sniper: Ghost Warrior

Dzisiaj grałem w Snajpera i taki mały opis wyjdzie.
Gra akcji ze snajperem w roli głównego bohatera. Bierzmy udział w walkach o wyzwolenie niewielkiego państwa spod władzy agresywnej junty.
Sniper: Ghost Warrior to taktyczna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w bój przeciwko reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Produkcja została opracowana przez polską firmę City Interactive, mającą w dorobku m.in. serie Code of Honor oraz Terrorist Takedown.
Demokratyczny rząd państwa Isla Trueno upada. Kontrolę przejmuje rosnąca w siłę, agresywnie nastawiona junta (władza wojskowa), w związku z czym sytuacja robi się niebezpieczna. Zauważają to władze państwowe krajów Zachodu, które decydują się na wysłanie w miejsce konfliktu specjalnego oddziału żołnierzy, mającego pomóc rebeliantom w przywróceniu do władzy członków obalonego rządu.
W Sniper: Ghost Warrior gracz wciela się w rolę zaprawionego w bojach snajpera i uczestniczy w szeregu misji skonstruowanych tak, aby zaprezentować wszystkie możliwości głównego bohatera historii. W wielu przypadkach rozgrywka polega na wspieraniu ogniowym atakującym z bliska rebeliantom. Ponadto w grze bierzemy udział w zadaniach typu stealth, infiltrujemy szeregi wroga, a także uczestniczymy w misjach polegających na prowadzeniu otwartej walki.
Niezwykle istotnym jest fakt, że sposób dotarcia do wyznaczonego celu, a także realizacji poszczególnych zadań składających się na daną misję zależy w pełni od wyborów gracza – dzieło City Interactive jest pod tym względem produkcją w pełni nieliniową. Po części warunkują to projekty poziomów, których akcja bardzo często ma miejsce na sporym obszarze Isla Trueno.
Twórcy duży nacisk położyli na jak najlepsze odwzorowanie warunków „pracy” snajpera. Biorąc udział w walkach gracz musi zatem zwracać baczną uwagę m.in. na siłę i kierunek wiatru, a także ukształtowanie terenu czy jego pokrycie roślinnością.
Obecnie pracuje nad Recenzją o Alan Wacku.
piątek, 25 czerwca 2010
Wjazd na Media Markt
Zaraz robię wjazd na Media Markt i kupuje Alan Wake Edycje Kolekcjonerską! Ciekawe czy gra fajna czy nie. Pewno jak będę miał czas i będę się nudził pogram w Alan Wake i napiszę jakąś recenzje. I jeszcze kupiłem Sniper Ghost Warrior.
Xbox Fun Day 2010 zapowiedziany

Kolejny Xbox Fun Day, ale tym razem nie "2009" tylko 2010. Znam tremin i miejsce złotu fanów Xbox Fun Day 2010.
Tym razem Microsoft, zaprasza nas do imprezy 27-29 sierpnia do miejscowości Podlesice/Kroczyce. Tym razem mieszkańcy południowej Polski będą mieli bliżej.
Tylko trochę w tym roku zmieni się nie co : W tym roku zmianie ulegnie nieco formuła zlotu. Ze względów bezpieczeństwa oraz w celu zapewnienia najlepszego poziomu organizacji zlotu ograniczono liczbę osób mogących uczestniczyć w imprezie. Dla wszystkich chętnych przygotowano 500 zaproszeń, które zostaną rozdane w licznych konkursach. Więcej szczegółów na temat tego jak zdobyć zaproszenia znajdziecie na oficjalnej stronie zlotu mieszczącej się pod adresem www.xfd2010.pl już w przyszłym tygodniu.
Wszystkich chętnych do zgłaszania postulatów, opinii oraz propozycji, które zadecydują o Xbox Fun Day 2010 zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.
Na razie atrakcje pozostają tajemnicą, ale skoro na zlot zaprasza sam Cliff Bleszinski...
czwartek, 24 czerwca 2010
Sonic ma 19 lat, tanieją gry

Niebieski jeż ma już 19 lat, z tej okazji Sega postanowiła urządzić prawdziwą wyprzedaż gier ze swoją maskotką w cyfrowej dystrybucji. Największym refleksem muszą wykazać się posiadacze Xboksów 360, bo promocja na Xbox Live Arcade potrwa tylko jeden dzień - 24 czerwca. Na PSN przecena potrwa od 22 czerwca do 6 lipca, a na App Store od 23 do 30 czerwca.
Oto cennik jaki przygotowała Sega:
PSP i PS3
* Sonic & SEGA All-Stars Racing: Metal Sonic Death Egg $7.99 $5.49
* Sonic & SEGA All-Stars Racing: Ryo with Forklift Character $4.99 $3.49
* Sonic Unleashed Apatos & Shamar Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic Unleashed Chun-nan Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic Unleashed Empire City & Adabat Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic Unleashed Holoska Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic Unleashed Mazuri Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic Unleashed Spagonia Adventure Pack $2.99 $1.99
* Sonic the Hedgehog 2006: Very Hard Shadow Missions $2.49 $1.49
* Sonic the Hedgehog 2006: Very Hard Silver Missions $2.49 $1.49
* Sonic the Hedgehog 2006: Very Hard Sonic Missions $2.49 $1.49
* Sonic Unleashed Add On Bundle $17.94 $8.99
* Sonic Racing Add On Bundle $12.98 $6.49
* Sonic Rivals 2 (PlayStation Portable over PSN) $19.99 $13.99
* Sonic Rivals (PlayStation Portable over PSN) $15.99 $10.99
* Sonic Rivals 1 & 2 Bundle (PlayStation Portable via PSN) $35.98 $17.99
iPhone
* Super Monkey Ball $4.99 $2.99
* Sonic the Hedgehog $5.99 $3.99
* Super Monkey Ball 2 $5.99 $3.99
* Sonic the Hedgehog 2 $5.99 $3.99
* Streets of Rage $2.99 $0.99
* Golden Axe $2.99 $0.99
* Super Monkey Ball 2: Sakura Ed. $7.99 $4.99
Xbox 360
* Sonic the Hedgehog 2 $5.00 $3.00
* Sonic the Hedgehog 3 $5.00 $3.00
* Sonic the Hedgehog $5.00 $3.00
* Sonic & Knuckles $5.00 $3.00
Jest w czym wybierać. Sonicowi życzymy natomiast wszystkiego najlepszego i powrotu do dawnej formy.
Co można zrobić z deską z Tony Hawk Ride?
Promocja Gameloftu - gra za dolara

Dziś na Zachodzie odbywa się premiera nowego iPhone'a. Z tej okazji jeden z gigantów na rynku gier na komórki - Gameloft - przecenił niektóre ze swoich tytułów.
Za dolara możesz kupić :
* Assassin's Creed: Altair's Chronicles
* Brothers in Arms 2: Global Front
* Gangstar: West Coast Hustle
* GT Racing: Motor Academy
* N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance
* Shrek Kart
* UNO
Nie wiadomo kiedy kończy się ta promocja, ale lepiej streszczajcie się, bo nie wiadomo kiedy skończy się ta promocja.
sobota, 22 maja 2010
Witam!
Siemka wszystkim dziś założyłem swojego Bloga na którym pisac będę prawie codziennie. Będę robił wszystko w mojej mocy żebyście czytali mojego Bloga który będzie ciekawy mam nadzieje . A tak ogólnie, mam na imię Dawid. Mam 11 lat :) Moje zainteresowania to: piłka nożna którą trenuje i bardzo mnie interesuje . Lubie też grac na konsolach czyli interesuje się także grami i innymi rzeczami . Mam 5 konsol takich jak : Xboxa 360 Elite , Xboxa 360 Premium , PS2 , PS3, PSP . Mam nadzieje, że mój Blog wam się spodoba ! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)









