piątek, 25 czerwca 2010

Xbox Fun Day 2010 zapowiedziany


Kolejny Xbox Fun Day, ale tym razem nie "2009" tylko 2010. Znam tremin i miejsce złotu fanów Xbox Fun Day 2010.

Tym razem Microsoft, zaprasza nas do imprezy 27-29 sierpnia do miejscowości Podlesice/Kroczyce. Tym razem mieszkańcy południowej Polski będą mieli bliżej.
Tylko trochę w tym roku zmieni się nie co : W tym roku zmianie ulegnie nieco formuła zlotu. Ze względów bezpieczeństwa oraz w celu zapewnienia najlepszego poziomu organizacji zlotu ograniczono liczbę osób mogących uczestniczyć w imprezie. Dla wszystkich chętnych przygotowano 500 zaproszeń, które zostaną rozdane w licznych konkursach. Więcej szczegółów na temat tego jak zdobyć zaproszenia znajdziecie na oficjalnej stronie zlotu mieszczącej się pod adresem www.xfd2010.pl już w przyszłym tygodniu.
Wszystkich chętnych do zgłaszania postulatów, opinii oraz propozycji, które zadecydują o Xbox Fun Day 2010 zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.
Na razie atrakcje pozostają tajemnicą, ale skoro na zlot zaprasza sam Cliff Bleszinski...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz