Zaraz robię wjazd na Media Markt i kupuje Alan Wake Edycje Kolekcjonerską! Ciekawe czy gra fajna czy nie. Pewno jak będę miał czas i będę się nudził pogram w Alan Wake i napiszę jakąś recenzje. I jeszcze kupiłem Sniper Ghost Warrior.
Nie ma sensu dodawać specjalnie posta, żeby poinformować o tym, że np idziesz do sklepu, czy napiszesz jakąś recke;) W ustawieniach bloga wejdź w projekt > edytuj układ > dodaj gadżet > HTML/JavaScript > w treści wklejasz ten kod(nie akceptuje mi go tu więc jak chcesz mogę ci go wysłać na meila) > dodajesz tytuł > zapisujesz i w ten sposób masz na blogu Shoutboxa takiego jaki jest na moim blogu http://rafozaur.blogspot.com/. Możesz wtedy szybko i łatwo informować innych;) i życzę powodzenia w blogowaniu i w dalszej karierze:)
Nie ma sensu dodawać specjalnie posta, żeby poinformować o tym, że np idziesz do sklepu, czy napiszesz jakąś recke;) W ustawieniach bloga wejdź w projekt > edytuj układ > dodaj gadżet > HTML/JavaScript > w treści wklejasz ten kod(nie akceptuje mi go tu więc jak chcesz mogę ci go wysłać na meila) > dodajesz tytuł > zapisujesz i w ten sposób masz na blogu Shoutboxa takiego jaki jest na moim blogu http://rafozaur.blogspot.com/. Możesz wtedy szybko i łatwo informować innych;) i życzę powodzenia w blogowaniu i w dalszej karierze:)
OdpowiedzUsuń