Blog B@Czk@
O grach i nie tylko
wtorek, 6 lipca 2010
Killzone 3 : nowa galeria
Ciekawe jak oni to zrobili,ale grafika zapowiada się lepsza niż w dwójce.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz