Siemka!Dzisiaj finał mistrzostw świata 2010.Grają Hiszpania-Holandia,myślę,że wygra Hiszpania choć będzie ciężko. Holandia to bardzo dobre państwo w piłce nożnej i myślę,że nie dadzą się wykiwać(przegrać). Choć ja obstawiam 2:1 na Hiszpanie. Dzisiaj napiszę jak się skończy mecz.
Dziwi mnie tylko jedno,że nie przeszli do finału:Brazylia,Argentyna,Anglia,Francja czy Włochy.To bardzo dobre państwa,bardzo dziwiło mnie to jak Niemcy zjechali Anglię 4:1,a Argentynę 4:0.
Moja tabela :
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy
Blog B@Czk@
O grach i nie tylko
niedziela, 11 lipca 2010
wtorek, 6 lipca 2010
Klasyki Nintendo w Lidlu

Od 8 lipca będzie można kupić klasyka Nintendo Mini Classics malutkie konsolki wyprodukowane przez Nintendo, na których grać można w klasyczne tytuły tego producenta.
Każda konsolka to jedna gra, każda ma także wbudowany zegar z budzikiem. Według strony Lidla dostępnych będzie ich 5 do wyboru. Brak niestety informacji, jakie konkretnie gry będę zawierać. Cena - 22.99 zł, całkiem atrakcyjna.
Będziecie kupować?
sobota, 3 lipca 2010
Kolekcja gier
Witam dzisiaj wam przedstawię moją kolekcję gier. Za kilka dni zrobię zdjęcia i dodam tu, a jak narazie posiadam. Na Xboxa 360 posiadam : Alan Wake EK, Sniper Ghost Warrior,eragon,cod4,tekken 6, guitar hero world tour,fantastyczną czwórkę, Sega SuperStars Tennis, TMNT, Pure,Lego Batman,Lego Indiana Jones, Kung Fu Panda, Viva Pinata,Viva Pinata Party Animals, Fifa Street, Fallout 3 EK, Gears of War, Gears of War 2, NFS Undercover, NBA 2K7, Smackdown vs. Raw 2007, Fifa 07, Just Cause,Dead Rising, Rainbawa Six Vegas, COD 3, TC GRA 2, TC GRA 1, NHL 08, Splinter Cell, NBA 2K6, Fifa World Cup Germany 2006. No i to wszystko mam na Xboxa 360. Teraz PS3 : Assassin's Creed 2 ,BBC 2 ,FNR4 ,Tom Clancy's H.A.W.X,COD MW 2,Fifa 09,Fifa 10 ,PES 2010,Uncharted 2 ,Killzone 2 ,NBA 2K10,Motor Storm,2010 Fifa World Cup South Africa. No i to na wszystko co mam na PS3. Teraz na PS2 : Sing star - hity na czasie stan ,Eye toy - play sports,SKI Jumping 2006,Resident Evil 4 limited edition,Rocky,Rayman Revolution,Hitman 2 Silent Assassin,Tekken 5 ,Sonic Riders ,Quake III Revolution,GTA SA w pudełku bez okładki,Pride w pudełku bez okładki ,The Geteway bez okładki ,60 verbatim i innych w pudełkach papierowych ,25 verbatim w pudełkach z okładkami. No i to wszystko co posiadam na PS2. Teraz na PSX'a: March Madness 2000,Mortal Kombat,Pandemonium 2,Rayman, Xena 2,Driver Final 2,BIIOD LINESM The Bronstream Sago,The Mummy, World'a Scariest Polixw Chases razy 2, micro machines v3, 59 dem, 62 dema,Medal of Honor Underground,Armorines in progect swarm,NBA LIVE 2000, Eternal Eyes, euro demo 42, Thes of the Air, Medal of Honor, Championship Motocross,Jakaś nawalanka, V-Rally 2, Harry Poterr. No i to wszystko co mam na PSX'a, ale pewno i tak kolekcja gier się powiększy. Teraz PSP: Tekken DR, Pac man, God of War,PoP zapomniane pieski czasu i jeszcze jakieś 30 gier. No i to wszystko co mam na PSP. No i PC: na pc mam dużo gier,więc nie opłaca mi się ich wymieniać jak będę robił zdjęcia to pokaże. No,cóż,ale to jest moja kolekcja,ale na pewno się powiększy!
środa, 30 czerwca 2010
Gry z Saturna powrócą na PS3 i 360?

Sega rozważa zrobienie portów gier z Saturna na PlayStation Network i Xbox LIVE Arcade. Jak dotąd otrzymywaliśmy raczej gry z Mega Drive, a niedawno zapowiedziano kilka tytułów z Dreamcasta, dlaczego więc Saturn był do tej pory pomijany?
Yosuke Okunari z Segi mówi prosto z mostu:
Jeśli spojrzysz globalnie, to zobaczysz, że Genesis i Dreamcast są dobrze znane, ale Saturn już nie. W tym okresie poza Japonią bardzo popularne były PlayStation i Nintendo 64, jeśli mam być szczery Saturn nie był sukcesem.
sobota, 26 czerwca 2010
Sniper: Ghost Warrior

Dzisiaj grałem w Snajpera i taki mały opis wyjdzie.
Gra akcji ze snajperem w roli głównego bohatera. Bierzmy udział w walkach o wyzwolenie niewielkiego państwa spod władzy agresywnej junty.
Sniper: Ghost Warrior to taktyczna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w bój przeciwko reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Produkcja została opracowana przez polską firmę City Interactive, mającą w dorobku m.in. serie Code of Honor oraz Terrorist Takedown.
Demokratyczny rząd państwa Isla Trueno upada. Kontrolę przejmuje rosnąca w siłę, agresywnie nastawiona junta (władza wojskowa), w związku z czym sytuacja robi się niebezpieczna. Zauważają to władze państwowe krajów Zachodu, które decydują się na wysłanie w miejsce konfliktu specjalnego oddziału żołnierzy, mającego pomóc rebeliantom w przywróceniu do władzy członków obalonego rządu.
W Sniper: Ghost Warrior gracz wciela się w rolę zaprawionego w bojach snajpera i uczestniczy w szeregu misji skonstruowanych tak, aby zaprezentować wszystkie możliwości głównego bohatera historii. W wielu przypadkach rozgrywka polega na wspieraniu ogniowym atakującym z bliska rebeliantom. Ponadto w grze bierzemy udział w zadaniach typu stealth, infiltrujemy szeregi wroga, a także uczestniczymy w misjach polegających na prowadzeniu otwartej walki.
Niezwykle istotnym jest fakt, że sposób dotarcia do wyznaczonego celu, a także realizacji poszczególnych zadań składających się na daną misję zależy w pełni od wyborów gracza – dzieło City Interactive jest pod tym względem produkcją w pełni nieliniową. Po części warunkują to projekty poziomów, których akcja bardzo często ma miejsce na sporym obszarze Isla Trueno.
Twórcy duży nacisk położyli na jak najlepsze odwzorowanie warunków „pracy” snajpera. Biorąc udział w walkach gracz musi zatem zwracać baczną uwagę m.in. na siłę i kierunek wiatru, a także ukształtowanie terenu czy jego pokrycie roślinnością.
Obecnie pracuje nad Recenzją o Alan Wacku.
piątek, 25 czerwca 2010
Wjazd na Media Markt
Zaraz robię wjazd na Media Markt i kupuje Alan Wake Edycje Kolekcjonerską! Ciekawe czy gra fajna czy nie. Pewno jak będę miał czas i będę się nudził pogram w Alan Wake i napiszę jakąś recenzje. I jeszcze kupiłem Sniper Ghost Warrior.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








