niedziela, 11 lipca 2010

Finał Mistrzostw Świata 2010!

Siemka!Dzisiaj finał mistrzostw świata 2010.Grają Hiszpania-Holandia,myślę,że wygra Hiszpania choć będzie ciężko. Holandia to bardzo dobre państwo w piłce nożnej i myślę,że nie dadzą się wykiwać(przegrać). Choć ja obstawiam 2:1 na Hiszpanie. Dzisiaj napiszę jak się skończy mecz.
Dziwi mnie tylko jedno,że nie przeszli do finału:Brazylia,Argentyna,Anglia,Francja czy Włochy.To bardzo dobre państwa,bardzo dziwiło mnie to jak Niemcy zjechali Anglię 4:1,a Argentynę 4:0.
Moja tabela :
1.Hiszpania
2.Holandia
3.Niemcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz