Siemka wszystkim dziś założyłem swojego Bloga na którym pisac będę prawie codziennie. Będę robił wszystko w mojej mocy żebyście czytali mojego Bloga który będzie ciekawy mam nadzieje . A tak ogólnie, mam na imię Dawid. Mam 11 lat :) Moje zainteresowania to: piłka nożna którą trenuje i bardzo mnie interesuje . Lubie też grac na konsolach czyli interesuje się także grami i innymi rzeczami . Mam 5 konsol takich jak : Xboxa 360 Elite , Xboxa 360 Premium , PS2 , PS3, PSP . Mam nadzieje, że mój Blog wam się spodoba ! :)